Kontaktujte nás: +420 737238727 | info@picea.cz

ZDE JE STRUČNÝ POSTUP OD PŘÁNÍ AŽ PO HOTOVOU REALIZACI

Nejdříve nás kontaktujte! 

1. Stavte se k nám na kávu

Nebo nás pozvěte domů

2. Projednáme vaše potřeby a přání

Na první schůzce (může být u nás, nebo u Vás) vyslechneme Vaši představu o kuchyni, co všechno v ní chcete mít, co se Vám líbí a co nikoliv. Požádáme Vás o spoustu dalších informací abychom mohli pro Vás vypracovat návrh kuchyně, který bude Vašemu srdci blízký a současně bude odpovídat Vašim finančním možnostem. Pokud nebudete mít k dispozici přímo projekt bytu, provedeme si sami zaměření skutečného stavu.

3. Projekt kuchyně pro Vás

Na základě prvního jednání a skutečných rozměrů místnosti vypracujeme pro Vás 3D vizualizaci budoucí kuchyně. Součástí návrhu bude i návrh ceny kuchyně a případných doplňků a spotřebičů.

U druhého jednání návrh a rozpočet projednáme. Bude-li se vám návrh líbit, můžete si kuchyň hned objednat. Můžete nás také požádat o provedení úprav a změn a to i několikrát. Ano, je to zdarma, jak jinak! Návrh kuchyně Vám však do rukou nedáme.

 

4. Smlouva o dílo

Následně můžeme spolu uzavřít smlouvu o dílo, ve které si dohodneme přesný rozsah zakázky, termín zhotovení a cenu. Co je psáno, je dáno a bude také dodrženo. Po uzavření smlouvy požadujeme úhradu zálohy. Obvyklé cca 50% ceny díla.

Následně od nás obdržíte veškeré potřebné projekty včetně vypracovaných podkladů pro přípravu místa montáže - elektroinstalace, vodovodní instalace a dalších potřebných úprav. Tyto podklady předáte řemeslníkům, kteří pro Vás připravuji stavební část a pak se již jen můžete těšit na novou kuchyň.

Kuchyň Vám namontujeme v termínu dle smlouvy a současně nainstalujeme veškeré spotřebiče a doplňky, které jste si od nás objednali.

Po předání kuchyně, záručních listů a návodů nám uhradíte zbytek kupní ceny.

 

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?