Kontaktujte nás: +420 737238727 | info@picea.cz

FAKTA

Firmu PICEA, v.o.s. založil Zbyhněv Ćmiel se společníkem Petrem Makešem 2.1.1991. 

V roce 1999 byl podíl Petra Makeše převeden na manželku Zbyhněva Ćmiela - Janu Ćmielovou. Firma se tak stala 100% rodinnou firmou manželů Ćmielových.

Jednatelem společnosti jsou oba společníci Zbyhněv Ćmiel a Jana Ćmielová.

Na činnosti firmy se osobně podílejí oba majitele a firma má v současné době 2 kmenové zaměstnance.

Oba společníky kromě rodinných vazeb spojuje také láska a obdiv k přírodě, ke krásným interiérům, domům a bytovému designu.

Od roku 2012 posílila rodinnou firmu jako externí poradce dcera obou majitelů Ing. arch. Agata Waclawik.

Nedílnou součásti našeho týmu je pes borderkolie Woody, který se zúčastňuje projednávání všech zakázek jakož i výrobního procesu.

ČINNOST

Firma PICEA, v.o.s. se od svého založení věnuje především navrhování, výrobě a montáži bytových interiérů zejména kuchyní, kterých za svou existenci vyrobila již více jak tisíc. Kromě kuchyní má za sebou úspěšné realizace mnoha šaten, obývacích a dětských pokojů, ložnic, vstupních prostor a vestavných skříní.

 

Picea sídlo

Firma zrealizovala již také mnoho komerčních a občanských zakázek - interiéry obchodních prostor, kanceláří, kaváren, kulturních a společenských domů, lékáren, ordinací, škol a bank. 

Firma PICEA, v.o.s. vyrábí a působí v současné době ve svých vlastních prostorách, které odkoupila od města Karviné v roce 2012.

PICEA - V SOULADU S PŘÍRODOU

Picea  latinsky znamená smrk.

 

Tento název symbolizuje skutečnost, že firma si je vědomá, že její základní materiál určený k výrobě pochází z přírody, a její činnost od návrhu až po realizaci vyjadřuje především respekt a odpovědnost k přírodě a jejím hodnotám.

CO JE U NÁS NOVÉHO?